چگونه امنیت آزمون ها آنلاین را برقرار کنیم
امنیت آزمون های آنلاین:

هنگام استفاده از فناوری های آنلاین و نوین در فرآیند برگزاری آزمون ها ،در نظر گرفتن جنبه های مختلف امنیتی امری ضروری و مهم تلقی میشود.برقراری امنیت در آزمون های الکرونیکی یکی از راه های تقویت زیرساخت های آموزشی و استفاده صحیح از تکنولوژی می باشد.

یکی از سامانه های فعال آزمون گیر، سامانه وانیارکلود میباشد که با استفاده از تکنولوژی های نوین، امنیت آزمون ها را فراهم میکند و آزمون های آنلاین را با امنیت بالا به شما کاربران عزیز ارائه میدهد

آزمون های آنلاین بدون داشتن امنیت و تایید صحت آزمون میتوانند باعث بروز مشکل های متعددی شوند.هدف اصلی ما در این زمینه تامین امنیت آزمون های شما می باشد .

در برگزاری این نوع آزمون ها باید چارچوب و قوانین مشخصی برای برگزاری و تایید صحت آزمون برقرار شود تا کاربران نتوانند قوانین را نقض کنند و تقلبی در حین آزمون انجام دهند.

از موارد تقلب میتوان به برگزاری آزمون توسط شخص دیگری بجای کاربر اصلی،استفاده از جزوات درسی و کمک و بودن افراد دیگر در کنار شخض آزمون دهنده اشاره کرد.

در وانیارکلود برای این چنین مشکالت و نقص هایی راهکارهایی در نظر گرفته شده است

مانند، عکس برداری از کاربر در حین آزمون از طریق وبکم سیستم و یا دوربین سلفی موبایل.

سوالاتی که ممکن است برای شما مطرح شود:

1. چه کسانی میتوانند به سامانه دسترسی داشته باشند؟

کاربرانی که در سامانه ثبت نام کرده اند و از طرف برگزار کننده آزمون بعنوان یکی از کاربران آزمون دهنده ثبت شده باشند

2. محافظت و پشتیبانی از داده ها به چه صورت است؟

در وانیارکلود برای محافظت از داده ها از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده میشود و و فرآیند برگزاری آزمون بصورت رمزنگاری شده برگزار میشود

هدف ما برگزاری آزمون با امنیت بالا است.